Novinky

Slevy

Prohlédnuté produkty

Informace

Nasledujte nás na Facebooku

Dámská blond paruka Lanella K-35

Nový produkt

NOVÁ AKČNÍ CENA!

Krátká luxusní paruka v přírodní blond barvě moderního nadčasového střihu s prodlouženou ofinou, která jde načesat na obě strany. Barva u hlavy je tmavší, tím zaručí ještě přirozenější vzhled. Paruka drží pěkný objem a tvar a zároveň působí velmi lehce.

Tento střih je na objednávku možný i v jiných barvách viz foto.

Více informací

1 Položka

Skladem, ihned k odeslání

1 795,00 Kč

-50%

dříve: 3 590,00 Kč

Více informací

Krátká luxusní paruka v přírodní blond barvě moderního nadčasového střihu s prodlouženou ofinou, která jde načesat na obě strany. Barva u hlavy je tmavší, tím zaručí ještě přirozenější vzhled. Paruka drží pěkný objem a tvar a zároveň působí velmi lehce.

Jemné vláno zaručí, že vás paruka nebude "kousat".

Paruka i po umytí drží tvar. Ofinu je možné nechat u dobrého kadeřníka zkrátit dle typu vašeho obličeje.

 • Mytí a údržba kanekalonových paruk

   • Ponořte paruku do vlažné vody. Nechejte 2-3 min máčet. Přidejte kapku šamponu na paruky a jemně vetřete. Dbejte na to, abyste paruku nezacuchali.
   • Zbavte paruku zbyků šamponu pomocí jemného proplachování ve vlažné vodě.
   • Paruku neždímejte! Nechejte ji volně okapat, nejlépe na podstavci na paruky. Nesuště na přímém slunci. Nepoužívejte fény a kulmy.
   • Paruku česejte kartáčem na paruky až když bude úplně suchá. Vlnité paruky se po usušení sami vrátí do původního stavu.
   • Paruka není určena k barvení. Pokud budete potřebovat upravit délku či střih, požádejte profesionálního kadeřníka. Nikdy paruku nestřihejte nůžkami na papír. Správná péče o paruku Vám pomůže prodloužit její životnost.

   Model paruky na fotografii je reálný, pouze barva se může lišit v závislosti na rozlišení Vašeho monitoru.

Příslušenství