Paruky Lanella - kvalitní paruky pro každou věkovou kategorii

Paruky Lanella jsou vyrobené z nově vyvinutého syntetického vlákna, které je odolnější oproti ostatním parukám prodávaných na konkurenčních webech a v obchodech.

Všechny modely paruk Lanella mají pro zajištění komfortního nošení pružnou podkladovou síťku  se dvěma pásky pro úpravu velikosti. Regulovatelnost pro obvod hlavy je v rozmezí cca 54 - 59 cm. Dle zkušností paruky sedí i zákaznicím s vetším objemem hlavy cca kolem 60 cm.

Dále krajka v přední části pro lepší vzdušnost, a po stranách jemný materiál, aby paruka netlačila, neškrábala a její celodenní nošení tak bylo pohodlné. 

Vyžaduje-li to střih je v horní části v oblasti pěšinky imitace lidské kůže, do které jsou jednotlivá vlákna vkládána ručně tak, aby pěšinka působila přirozeně.

U krátkých, moderních střihů tyto pěšinky nejsou, naopak paruky bývají lehce nařaseny, tak aby nebyla vidět montura. Paruka pak bývá u hlavy v lehce tmavším odstínu a to dodává celkovému vzhledu na přirozenosti.

U většiny našich krátkých střihů lze načesávat více variant, jako u pravých vlasů. Má-li na fotu naše figurýna načasané vlasy na pravou stranu a vy nosíte spíše na levou, nemusíte se bát, paruky si můžete načesat jak jste zvyklá. Bude vždy držet tvar.

Pro menší objem stačí paruku kartáčem sčesat dolů. Naopak pro větší a nadýchaný objem stačí paruku protřepat.

Nabízíme široký výběr střihů a barev a nabídku modelů stále rozšiřujeme. V kategorii dámských paruk najdete široký výběr oblíbených střihů mikádo v různých barvách, klasické dlouhé vlnité a rovné paruky.  U nás naleznete i největší současný hit mezi parukami - paruky ombré a další asymetrické střihy.

Nově jsou do prodeje zařazeny také šampony, balzámy a masky pro snadnou údržbu paruk. Jsou speciálně navrženy tak, aby "nevysušovaly" syntetické vlákno. Balzámy potom umožňují paruku snadno rozčesávat a prodlužují životnost paruky.  Masky doporučujeme pro dlouhé a exttra dlouhé paruky, kdy kvalitní a správná péče ještě prodlouží životnost. 

Pokud vás láká objednat si paruku ze zahraničního webu, protože jsou levné, nezapomeňte, že k ceně musíte připočíst DPH, CLO a poplatek za proclení poště či kurýrovi. Cena rázem vzroste. Navíc vzniká riziko, že paruka nebude odpovídat skutečnosti a navíc nemáte možnost paruku vrátit.

U nás můžete nakupovat s klidem. Všechny fotografie paruk jsou totiž reálné, protože si modely fotíme sami. Snažíme se paruky nafotit tak, aby se co nejvíce odpovídaly realitě.

Proč zvolit paruky Lanella? 

  • nové syntetické vlákno odolnější proti namáhání

  • široký výběr střihů a barev
  • podkladová síťka je z kvalitní prodyšné elastické krajky

  • kvalitně ručně zpracované pěšinky s imitací kůže (vyžaduje-li to střih)

  • nižší cena než v kamenných obchodech

Chystáte-li se třeba na párty, nebo maturitní plas, a bojíte se radikální změny u kadeřníka, naše paruky jsou tou správnou volbou! Překvapte tak své okolí novým vzhledem, který můžete kdykoli změnit. 

Paruky Lanella jsou velmi vkusným a přirozeným doplňkem, hodí se pro každodenní nošení. Jsou zpracovány tak, aby vypadaly jako z pravých vlasů.