Novinky

Informace

Paruky Lanella - kvalitní paruky na každou příležitost 

Paruky Lanella jsou zpracované z nejkvalitnějšího japonského kanekalonu, na dotek jsou hebké a jenmé, k nerozeznání od pravého vlasu. Barvy jsou převážně tón v tónu, aby paruka působila co nejpřirozeněni.

Naše kvalitně zpracované paruky i po umytí drží svůj původní tvar. Nemusíte tak mít obavy, že by z vlnité paruky byla po umytí paruka rovná. 

Nabízíme lehké - odlehčené paruky i paruky husté s bohatým objemem.

Nově jsou do prodeje zařazeny také šampony a balzámy pro snadnou údržbu paruk. Jsou speciálně navrženy tak, aby "nevysušovaly" syntetické vlákno. Balzámy potom umožňují paruku snadno rozčesávat a prodlužují životnost paruky.  

Chystáte-li se třeba na párty, nebo maturitní plas, a bojíte se radikální změny u kadeřníka, naše paruky jsou tou správnou volbou! Překvapte tak své okolí novým vzhledem, který můžete kdykoli změnit. 

Paruky Lanella jsou velmi vkusným a přirozeným doplňkem, hodí se pro každodenní nošení. Jsou zpracovány tak, aby vypadaly jako z pravých vlasů.

V kategorii dámských paruk najdete široký výběr oblíbených střihů mikádo v různých barvách, klasické dlouhé vlnité a rovné paruky. Nabízíme i největší současný hit mezi parukami - paruky ombré a další asymetrické střihy.

Proč zvolit paruky Lanella? 

  • paruky mají kvalitní zpracování, nadčasové střihy

  • podkladová síťka je z kvalitní prodyšné elastické krajky

  • vlákna jsou v nejvyšší kvalitě a dokonale napodobují lidský vlas, jsou jemné na dotek

  • paruky Lanella jsou poskládány z vláken několika odstínů jedné barvy pro dokonalý vzhled

  • kvalitně ručně zpracované pěšinky s imitací kůže (vyžaduje-li to střih)

  • vysoká kvalita a současně nižší cena než v kamenných obchodech