Novinky

Prohlédnuté produkty

Informace

Nasledujte nás na Facebooku

Kvalitní dámská blond paruka Lanella D-27

Nový produkt

NOVÁ AKČNÍ CENA!

Dlouhá blound paruka. Ofinu lze načesat napravo, nalevo nebo nechat pěšinku uprostřed. Vlnitá paruka s perfektním střihem, který dodá účesu lehkost. 

Vysoce kvalitní zpracování, dokonalá imitace lidského vlasu. 

Více informací

Na objednávku (dodání cca 2-3 týdny)

1 011,50 Kč

-65%

dříve: 2 890,00 Kč

Více informací

Dlouhá světle blond paruka, vyrobena z vysoce kvalitního japonského kanekalonu. Paruka je složená z umělých vlasů několika odstínů pro přirozený vzhled.

Mytí a údržba kanekalonových paruk

  • Ponořte paruku do vlažné vody. Nechejte 2-3 min máčet. Přidejte kapku šamponu na paruky a jemně vetřete. Dbejte na to, abyste paruku nezacuchali.
  • Zbavte paruku zbyků šamponu pomocí jemného proplachování ve vlažné vodě.
  • Paruku neždímejte! Nechejte ji volně okapat, nejlépe na podstavci na paruky. Nesuště na přímém slunci. Nepoužívejte fény a kulmy.
  • Paruku česejte kartáčem na paruky až když bude úplně suchá. Vlnité paruky se po usušení sami vrátí do původního stavu.
  • Paruka není určena k barvení. Pokud budete potřebovat upravit délku či střih, požádejte profesionálního kadeřníka. Nikdy paruku nestřihejte nůžkami na papír. Správná péče o paruku Vám pomůže prodloužit její životnost.

  Fotografie paruky D-27 je autentická a výhradním majetkem společnosti BIONETA LTD. Model paruky na fotografii je reálný, pouze barva se může lišit v závislosti na rozlišení Vašeho monitoru.

  Je zakázáno jakékoli kopírovaní a šíření bez svolení vlastníka. Nedovoleného nakládání s obsahem webu bude řešeno soudní cestou.

Příslušenství